BenQ TK800

Výkonný 4K BenQ TK800 projektor pro maximální zážitek při sledování sportovních akcí a filmů. Díky výkonné 240W lampě, svítivosti 3000 ANSI lm a vysokému kontrastnímu poměru 10000:1 poskytne tento projektor maximální zážitky z nádherné hry na fotbalových party v dobře osvětleném obývacím pokoji nebo při opékání na dvorku.

True 4K HDR pro dokonale Live sporty

 Obraz promítaný s rozlišením 4K UHD, 8,3 milióny pixelů a intenzivními HDR barvami při jakémkoli osvětlení je prostě bezkonkurenční. A uživatelské režimy Fotbal a Sporty s výkonným zvukem navozují pocit, jako byste byli uprostřed stadionu, a to vše v stylovém kompaktním designu se snadným nastavením.

Rozlišení 4K UHD s 8,3 milionu dokonalých pixelů

TK800 s rozlišením 4K UHD 3 840 x 2 160, 8,3 milióny různých pixelů pro každý snímek a technologií XPR, využívá revoluční technologii DLP s jediným 0,47″ DMD čipem pro minimalizaci elegantního a kompaktního profilu odpovídajícího požadavkům na moderní životní styl. Zásluhou čtyřnásobného rozlišení oproti Full HD 1080p snižuje rozlišení 4K UHD rozmazání pixelů a zaručuje fantastickou čistotu a ostré rozlišení jemných detailů.

CinemaMaster Audio+ 2 pro robustní zvuk

Technologie vylepšení zvuku BenQ CinemaMaster Audio+ 2 zdokonalená o výrazně širší frekvenční pásmo výkonného 5W reproduktoru s rezonanční zvukovou komorou pro hluboké basy a jemné výšky, rovněž poskytuje exkluzivní algoritmy EQ pro ryzí čistotu a senzuální kvalitu zvuku, jako v Hollywoodských studiích.

Projektor si můžete objednat zde ….