Ukončení podpory systému Windows 7 ve verzích Home, Professional a Ultimate je naplánováno na 14. ledna 2020.

Konec podpory Windows 7

Neriskujte zbytečně! Přejděte včas na operační systém Microsoft Windows 10

Po 14. lednu 2020 již nebude systém Windows 7 dostávat žádné bezpečnostní aktualizace a bude tak zranitelný vůči virům a útoku hackerů. Operační systémy jako Windows XP, Vista nebo Windows 7 nebudou mít podporu ani u antivirových programů. Váš stroj, vaše data, vaše soukromí, tak bude snadno zranitelné.

Přijďte k nám na servis a zabezpečte si váš PC

Pomůžeme vám přejít na podporovaný operační systém Windows 10

Každý den nás navštěvují zákazníci, kteří řeší problém s přechodem na aktuální operační systém Windows 10, většinou mají obavy z jiného prostředí, který nebudou znát (problém s ovládáním), ze ztráty svých dat, nebo že jejich PC je zastaralý a Windows 10 jim nepůjde na PC spustit.
Z praxe víme, že tyto obavy jsou zbytečné. Práce ve Windows 10 je hodně podobná, jako práce ve Windows 7. Při přechodu na Windows 10 o žádná data nepřijdete, umíme váš počítač přeinstalovat bez ztráty dat. Operační systém Windows 10 je stejně hardwarově náročný jako Windows 7, nebo Windows 8.
Přechodu na nový operační systém Windows 10 se doopravdy nemusíte bát.

V případě dotazů, ohledně přechodu na Windows 10 se nás můžete obrátit na emailové adrese tp@losan.cz nebo na našich prodejnách v Ústí nad Labem nebo v Teplicích