Jednoduchost pro rychlé dokončení práce.

Lenovo V330 (15)
Lenovo V330-15IKB

Stylový a spolehlivý 15,6“ notebook V330 má skvělou hodnotu bez obětování výkonu a pomáhá vám soustředit se na řízení vašeho úspěšného podnikání. Výkonná technologie Intel® vám umožní pracovat produktivně. Je optimalizovaný pro zabezpečení, flexibilitu a spolehlivost a snižuje zatížení vašeho IT týmu.

Notebook si můžete objednat zde …
Cena: 12.690.- s DPH (akční cena do vyprodání zásob)

Procesor Intel®Core™ i5-8250U
Operační systémWindows 10
Displej 15,6″ displej s rozlišením FHD (1920×1080) a antireflexní úpravou
Grafická karta Integrovaná grafika Intel® HD
Fotoaparát0,3M / 720p HD s fyzickou závěrkou
Paměť4GB DDR4
Úložiště 256 GB SSD
Zvuk Stereo reproduktory s technologií Dolby®Audio™ Integrovaný digitální mikrofon Dva integrované digitální mikrofony s certifikátem Skype
Zabezpečení Trusted Platform Module (TPM) 1.2 Čtečka otisku prstu s dotykovým senzorem Slot pro zámek Kensington Minisaver™Fyzická závěrka kamery Active Protection System (APS)
Porty USB-C (1. generace) USB-C (USB-C 1. generace + DisplayPort + PowerDelivery) 2 USB 3.0 (s trvalým napájením) USB 2.0 (s Ultrabay) VGA HDMI Čtečka paměťových karet 4v1 (SD, SDHC, SDXC, MMC) RJ-45 Sdružený audio konektor
Možnosti připojení WiFi 2×2 AC + Bluetooth®4.1 WiFi 1×1 AC + Bluetooth®4.1
Ethernet1000M
Panty180°
Rozměry375 mm x 253 mm x 22,3 mm
HmotnostJiž od 1,7 kg

Funkce

Profesionální funkční design 

Je to jednoduché. Flexibilní. Kompatibilní. V330 je pro IT oddělení snadno nasaditelný, nabízí jednoduchost Windows 10 Pro, flexibilitu disku Ultrabay, kam lze umístit optickou mechaniku nebo další bateriia kompatibilitu hardwaru s mnoha porty USB-C a USB 3.0

Spolehlivý. Opravitelný. Zabezpečený. V330 nabízí také snadnou IT údržbu. Díky řadě testů odolnosti proti otřesům, pádu a dalším situacím je V330 spolehlivý a díky fyzické závěrce kamery, čtečce otisku prstu s dotykovým senzorem a integrovanému firmwaru TPM 1.2 je také zabezpečený. Díky záruce na vestavěnou baterii, která nabízí tříleté pokrytí oprav baterií bez CRU, může být vaše IT oddělení klidné.

Další detaily těchto funkcí jsou uvedeny níže.

Pracujte a bavte se ještě víc 

Díky širokoúhlému displeji s antireflexní technologií a rozlišením až FHD (1920×1080) si vychutnáte bohaté zobrazení, ať už děláte cokoliv. Dokončete svou práci. Buďte kreativní. Sledujte film. Displej lze otevřít až na 180°, takže je snadné jej sdílet a spolupracovat s kolegy díky pohodlnému použití notebooku tak, jak zrovna potřebujete.

Lenovo V330 (15) open 180 degrees and laying flat

Pracujte jednodušeji kdekoliv 

Ergonomická klávesnice na V330 byla navržena pro vaše pohodlí a přesné psaní. Plnohodnotná klávesnice vám umožní splnit úkoly v pouhém okamžiku a díky velkému touchpadu je ještě snadnější být produktivní kdekoliv, bez použití myši. Díky skvělé výdrži baterie QuickCharge a volitelné dobíjecí baterii Ultrabay pro ještě více energie si můžete vychutnat spoustu času používání notebooku bez hledání zásuvky.

Lenovo V330 (15) in Iron Gray and Mineral Gray, front and back views

Profesionální design 

V330 znamená profesionalitu díky současnému stylu, dvěma barevným provedením a tenké konstrukci. Dejte vašemu podnikání stylový vzhled.

Lenovo V330 (15), back left side view

Vystupte z davu 

V330 je výjimečně odolný. Testovali jsme ho na spolehlivost a odolnost v extrémních podmínkách, při otřesech, vibracích a prošel také testy klávesnice, výdrže pantu, opotřebení panelu, operační teploty a tlaku. Tento notebook vydrží vše, co na něj vaše podnikání přichystá.

A abychom vám dali ještě větší klid na duši, vybavili jsme V330 jednoletou a dvouletou základní zárukou s prodloužením až na 3 roky (podívejte se na tabulku služeb pro informace o rozšíření).

Lenovo V330 (15) closed, back right side view

Nezapomeňte se usmát 

Ať už jste na schůzce s důležitým klientem nebo kolegy z celého světa, V330 vám umožní skvělé videokonference. Stereo reproduktory přinášejí bohatý zvuk (který je skvělý také při poslechu hudby a sledování filmů). A HD webkamera zaručuje krásné a ostré zobrazení, takže budete mít pocit, že jste ve stejné místnosti s tím, s kým mluvíte přes videohovor.

Lenovo V330 (15) front right side view featuring video chat

Nebojte se zlodějů dat 

My víme, jak jsou pro vás data důležitá. Proto disponuje V330 integrovaným firmwarem Trusted Platform Module (TPM), který funguje v kombinaci s Windows 10 Pro Bitlocker. Dohromady šifrují všechna vaše data i hesla. Active Protection System (APS) automaticky uzamkne pevný disk, když detekuje pád a zabrání tak další ztrátě dat. Zabraňte krádeži se slotem pro zámek Kensington. Navíc má V330 fyzickou závěrku kamery, která pomáhá ochránit vaše soukromí. Jednoduše použijte závěrku a přes kameru vás nikdo neuvidí.

Lenovo V330 (15) physical camera shutter feature

Zapomeňte na heslo 

S volitelnou integrovanou čtečkou otisku prstu s dotykovým senzorem si už nikdy nebudete muset pamatovat heslo! Jednoduše se dotkněte skeneru čtečky pro přístup do V330 nebo použijte technologii rozpoznání obličeje s Windows Hello a přihlaste se automaticky. Už se nemusíte starat o zapamatování hesla.

Lenovo V330 (15) overhead keyboard view, featuring fingerprint reader

Asistentka, která udělá těžkou práci za vás 

Začněte s operačním systémem Windows 10 Pro na vašem V330, který zahrnuje i vaší osobní asistentku Cortanu. S procesory Intel® Core™ získáte výkon i rychlost. Navíc už nebudete muset hledat složky, fotografie nebo schůzky, Cortana je najde za vás! Integrujte Cortanu do vašeho kalendáře, můžete dokonce hledat kdy a s kým jste na souborech pracovali a nebudete si muset pamatovat jejich název.

Notebook si můžete objednat zde …