Ať už vybíráte notebook pro studenta, do kanceláře či dílny, neměli byste přehlédnout modely Lenovo V330. Právě jsme pro Vás zlevnili 2 zajímavé modely, které se liší pouze požitým procesorem. Levnější s dvoujádrovým Intel i3-8130u a dražší s výkonějším čtyřjádrem Intel i5-8250u.

Výbavu mají oba modely stejnou:

 • Rychlý NVMe SSD disk doplněný 1TB klasickým diskem
 • Full HD matný displej
 • Vypalovačku DVD
 • výstup HDMI a analogový VGA
 • WiFi 5 (tedy norma 802.11ac), Bluetooth 4.1 a k tomu klasický konektor RJ45 pro gigabitovou drátovou síť
 • 2x USB 3.0 a 2x USB C
 • Podsvícenou klávesnici
 • Čtečku otisků prstů
 • TPM čip
 • Volný slot pro další RAM modul
 • Web kameru s integrovanou “antišmírák” krytkou

Za 11 respektive 13 tisíc u výkonnější verze je to celkem slušná nálož, nemyslíte?

Tak ještě něco přihodíme… Rozšíření záruky o 1 rok (celkem tedy 3 roky a to i když si jej koupíte na firmu) za 300 Kč.

Nebo co byste řekli na výdrž více jak 12 hodin při práci z baterie? I tohle V330 umí. Vypalovací mechaniku lze vyměnit za druhou baterii s kapacitou 39Wh…

Notebooky můžete koupit na našich prodejnách nebo na eshopu:

Notebook s procesorem i3: https://eshop.losan.cz/cs/1000866-lenovo-v330-15ikb

Notebook s procesorem i5: https://eshop.losan.cz/cs/1000801-lenovo-v330-15ikb

Rozšíření záruky: https://eshop.losan.cz/cs/231182 Pokud zakoupíte tuto záruku společně s notebookem Lenovo V330-15IKB, nastavíme Vám cenu této záruky na 300Kč včetně DPH!

Rozšiřující baterie: https://eshop.losan.cz/cs/1000874-rozsirujici-baterie-pro-lenovo-v330

Profesionální funkční design

Je to jednoduché. Flexibilní. Kompatibilní. V330 je pro IT oddělení snadno nasaditelný, nabízí jednoduchost Windows 10 Pro, flexibilitu disku Ultrabay, kam lze umístit optickou mechaniku nebo další bateriia kompatibilitu hardwaru s mnoha porty USB-C a USB 3.0

Spolehlivý. Opravitelný. Zabezpečený. V330 nabízí také snadnou IT údržbu. Díky řadě testů odolnosti proti otřesům, pádu a dalším situacím je V330 spolehlivý a díky fyzické závěrce kamery, čtečce otisku prstu s dotykovým senzorem a integrovanému firmwaru TPM 1.2 je také zabezpečený. Díky záruce na vestavěnou baterii, která nabízí tříleté pokrytí oprav baterií bez CRU, může být vaše IT oddělení klidné.

Další detaily těchto funkcí jsou uvedeny níže.

Pracujte a bavte se ještě víc

Díky širokoúhlému displeji s antireflexní technologií a rozlišením až FHD (1920×1080) si vychutnáte bohaté zobrazení, ať už děláte cokoliv. Dokončete svou práci. Buďte kreativní. Sledujte film. Displej lze otevřít až na 180°, takže je snadné jej sdílet a spolupracovat s kolegy díky pohodlnému použití notebooku tak, jak zrovna potřebujete.


Pracujte jednodušeji kdekoliv

Ergonomická klávesnice na V330 byla navržena pro vaše pohodlí a přesné psaní. Plnohodnotná klávesnice vám umožní splnit úkoly v pouhém okamžiku a díky velkému touchpadu je ještě snadnější být produktivní kdekoliv, bez použití myši. Díky skvělé výdrži baterie QuickCharge a volitelné dobíjecí baterii Ultrabay pro ještě více energie si můžete vychutnat spoustu času používání notebooku bez hledání zásuvky.


Profesionální design

V330 znamená profesionalitu díky současnému stylu, dvěma barevným provedením a tenké konstrukci. Dejte vašemu podnikání stylový vzhled.


Vystupte z davu

V330 je výjimečně odolný. Testovali jsme ho na spolehlivost a odolnost v extrémních podmínkách, při otřesech, vibracích a prošel také testy klávesnice, výdrže pantu, opotřebení panelu, operační teploty a tlaku. Tento notebook vydrží vše, co na něj vaše podnikání přichystá.

A abychom vám dali ještě větší klid na duši, vybavili jsme V330 jednoletou a dvouletou základní zárukou s prodloužením až na 3 roky (podívejte se na tabulku služeb pro informace o rozšíření).


Nezapomeňte se usmát

Ať už jste na schůzce s důležitým klientem nebo kolegy z celého světa, V330 vám umožní skvělé videokonference. Stereo reproduktory přinášejí bohatý zvuk (který je skvělý také při poslechu hudby a sledování filmů). A HD webkamera zaručuje krásné a ostré zobrazení, takže budete mít pocit, že jste ve stejné místnosti s tím, s kým mluvíte přes videohovor.


Nebojte se zlodějů dat

My víme, jak jsou pro vás data důležitá. Proto disponuje V330 integrovaným firmwarem Trusted Platform Module (TPM), který funguje v kombinaci s Windows 10 Pro Bitlocker. Dohromady šifrují všechna vaše data i hesla. Active Protection System (APS) automaticky uzamkne pevný disk, když detekuje pád a zabrání tak další ztrátě dat. Zabraňte krádeži se slotem pro zámek Kensington. Navíc má V330 fyzickou závěrku kamery, která pomáhá ochránit vaše soukromí. Jednoduše použijte závěrku a přes kameru vás nikdo neuvidí.


Zapomeňte na heslo

S volitelnou integrovanou čtečkou otisku prstu s dotykovým senzorem si už nikdy nebudete muset pamatovat heslo! Jednoduše se dotkněte skeneru čtečky pro přístup do V330 nebo použijte technologii rozpoznání obličeje s Windows Hello a přihlaste se automaticky. Už se nemusíte starat o zapamatování hesla.


Asistentka, která udělá těžkou práci za vás

Začněte s operačním systémem Windows 10 Pro na vašem V330, který zahrnuje i vaší osobní asistentku Cortanu. S procesory Intel® Core™ získáte výkon i rychlost. Navíc už nebudete muset hledat složky, fotografie nebo schůzky, Cortana je najde za vás! Integrujte Cortanu do vašeho kalendáře, můžete dokonce hledat kdy a s kým jste na souborech pracovali a nebudete si muset pamatovat jejich název.