Repasované počítače s CPU i5 a s SSD, notebooky a LCD monitory, stále rozšiřujeme nabídku pro Vás

Výsledek obrázku pro 7010

Co je repasovaný PC?

Repasovaný PC je stroj, který sloužil většinou ve státní instituci nebo ve větší firmách a díky firemní politice či ekologickým standardům společnost musí stroje obnovit. Počítače jsou většinou od předních špičkových výrobců jako DELL, HP, apod. Tyto počítače vykazují vysokou odolnost a jsou vždy technicky silně vybavené (procesor, paměť, atd.). Naše společnost stroje osazuje SSD, PC je i v dnešní době na kancelářskou a domácí práci výkonný a spolehlivý.

 

Jakou má repasovaný PC konfiguraci?

Repasované počítače máme především na procesorech Intel I3 a Intel I5, obsahují 4 nebo 8 GB RAM DDR3, 250GB nebo 320 GB HDD, některé modely jsme vybavili SSD disky. S touto moderní technologii jsou počítače ještě 10x rychlejší než s mechanickým HDD. Všechny počítače obsahují legální operační systém.

Výsledek obrázku pro prodloužení záruky

Má repasovaný PC záruku?

Ano, standardní záruka na repasované počítače je 1 rok. Záruku lze rozšířit u všech modelů na 24 měsíců za 799,- s DPH, některé modely lze rozšířit až na 36 měsíců. Více informací ohledně záruky Vám poskytneme na prodejnách.

 

Kam a na jakou práci můžu použít repasovaný PC?

Repasovaný PC mohu použít na běžnou kancelářskou práci, stroje jsou vhodné na domácí úpravu fotografií a videí. PC si pořizují na práci jak malé firmy tak domácnosti. PC lze osadit grafickou kartou a použít ho na hry či jako multimediální centrum. Díky aktuálnímu a legálnímu operačnímu systému Windows PC je vhodný i na prohlížení internetových stránek, sledování videí a poslouchání hudby.

Více informací Vám rádi poskytneme na našich prodejnách.