Synology

NAS (Network Attached Storage) je inteligentní úložné zařízení připojené k domácí nebo kancelářské síti. Do zařízení NAS můžete uložit všechny soubory svých rodinných příslušníků a kolegů – od důležitých dokumentů až po cenné sbírky fotografií, hudby a videa. Pomocí webového prohlížeče nebo mobilních aplikací můžete přes internet k souborům přistupovat a používat různé služby poskytované zařízením NAS.

Proč jej potřebujete vy i vaše rodina

Kolik fotografií a videí pořídíte za den? Dochází vám v telefonu nebo v laptopu místo? Dlouhodobým problémem je to, že počet digitálních souborů neustále narůstá a navíc jsou tyto soubory roztroušené na různých zařízeních a v různých službách. Abyste mohli tyto soubory konsolidovat do jednoho bezpečného místa, potřebujete bezpečné a centralizované řešení úložiště.

“Počkat, nedělají ale totéž služby Google Drive a Dropbox? Nemůžou moje problémy s úložištěm vyřešit jednotky USB?”

Hlavní nevýhodou ukládání souborů do veřejného cloudu je kromě vysokých měsíčních poplatků předplatného také to, že vaše osobní soubory má v držení někdo jiný. Nevýhody jednotek USB spočívají v tom, že k nim není možné vzdáleně přistupovat a automaticky je zálohovat. Dále je možné je přenášet, což může vést ke ztrátě či poškození.

Nejlepší alternativou a nezbytností pro moderní domácnost je zařízení NAS.

Více informacích o využití NAS obdržíte na našich prodejnách.
Produkty Synology najdete zde …