Máte problém se zasíťováním svého domu?
Technologie Mesh vám pomůže.
Otestovali jsme pro vás nové zařízení TP-Link Deco M5.

O co se jedná?
Deco přináší nejkomplexnější zabezpečení Wi-Fi sítě pro celý dům. Poskytuje rychlý nepřerušovaný Wi-Fi signál pro každou místnost díky tomu, že využije výkon tří samostatných jednotek AC1300 pro souvislé pokrytí plochy až 420 m2.
Systém může růst spolu s tím, jak budete svou domácnost vybavovat dalšími zařízeními (lze jich připojit až 100).

Jak to funguje?
Jednotky Deco vzájemně spolupracují tak, aby vytvářely ucelenou Wi-Fi síť. Když budete procházet domem, váš chytrý telefon nebo tablet se automaticky přepojí na tu jednotku, která mu nabídne nejvyšší rychlost, a vy žádné zlomy v připojení vůbec nezaznamenáte.

Zvládne tento systém zapojit i laik?
Ano. Nastavení systému je snadné. Jednoduše si stáhnete aplikaci a necháte Deco najít to pravé místo pro nejlepší pokrytí. Aplikaci lze stáhnout jak pro iOS, tak pro Andoid.
TP-Link ART (technologie adaptivního směrování) automaticky vybere nejvolnější cestu pro všechna zařízení ve vašem domě na základě umístění jednotlivých jednotek.

A jak je to se zabezpečením sítě?
Bezpečnostní balík TP-Link HomeCare™ zaručuje, že všechna zařízení ve vaší síti budou chráněna, přičemž o aktuální stav databáze hrozeb se stará společnost Trend Micro™. Účinná rodičovská kontrola dokáže omezit čas trávený online a blokovat nevhodný obsah díky jedinečným profilům, které lze vytvořit zvlášť pro každého člena rodiny.

V naší nabídce naleznete
– TP-Link Deco M5, 3ks za 5.999,- Kč s DPH, více info ZDE
– TP-Link Deco M5, 1ks za 2.305 Kč,- s DPH, více info ZDE